**** Hotel Biskupský Dům ubytování Praha 1

Hotel Praha 1 Biskupský Dům Hotel Biskupský dům v Praze
Ubytování v Praze : Hotel Biskupský dům se nachází v centru Městské památkové rezervace Praha - v podhradí na Malé Straně, pouze 60 metrů od Karlova Mostu. Kousek od budovy hotelu je Mostecká věž, která střeží Karlův most na levé straně řeky Vltavy. V roce 1999 byla dokončena celková rekonstrukce hotelu.

Praha hotel Biskupský dům ubytování :
Hotel nabízí ubytování v komfortních pokojích s koupelnou se sprchou nebo vanou, toaletou, TV se satelitním příjmem (včetně CNN), telefonem, minibarem, bezpečnostní schránkou a vysoušečem vlasů. V hotelu je výtah. Celková kapacita hotelu je 104 lůžek. K ubytování je zde k dispozici 1 jednolůžkový pokoj, 39 dvoulůžkových a 5 třílůžkových pokojů, možnost přistýlky.

Hotel Biskupský dům ubytování Praha pokoje :
Pokoje jsou vybaveny dle nejvyšších světových standardů. Pečlivě volené barevné kombinace, kvalitní látky a nábytek vytvářejí elegantní, avšak zároveň útulný dojem. Pokoj č.404 je podkrovní dvoulůžkový pokoj s privátní terasou nabízející pohled na střechy malostranských domů, blízkou Mosteckou věž a věž kostela Sv.Mikuláše a na Petřín. Nabízí Vám též ubytování ve čtyřech pokojích nacházejících se v původní Biskupské věži.

Biskupský dům hotel Praha ubytování Malá Strana Restaurace :
Bohatá bufetová snídaně je servírovaná ve snídaňové místnosti nebo v zastřešeném atriu od 7:00 do 10:00. Součástí hotelu je restaurace  "U Biskupa", ve které si můžete vybrat z mnoha druhů jídel české i mezinárodní kuchyně. O přípravu jídla se stará zkušený šéfkuchař. Restauraci je možno pronajmout pro svatby, routy, promoce, večírky atd. Kapacita restaurace je 25 míst.

Praha hotel ubytování Biskupský dům služby :
Recepce je připravena pro Vás zajistit resp. zprostředkovat i celou řadu nehotelových turistických služeb a postarat se Vám o příjemný ničím nerušený pobyt - zajištění výletů, vstupenek na koncerty, opery atd.
Hotel Praha 1 Biskupský Dům - Služba na recepci je 24 hodinHotel Praha 1 Biskupský Dům - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Praha 1 Biskupský Dům -  je k dispozici připojení na internetHotel Praha 1 Biskupský Dům -  je k dispozici letní terasaHotel Praha 1 Biskupský Dům - K hotelu přísluší parkovištěHotel Praha 1 Biskupský Dům - disponuje restauracíHotel Praha 1 Biskupský Dům - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Praha 1 Biskupský Dům - přijímá kreditní karty VISAHotel Praha 1 Biskupský Dům - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Praha 1 Biskupský Dům - přijímá kreditní karty JCBHotel Praha 1 Biskupský Dům - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Praha 1 Biskupský Dům - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Praha 1 Biskupský Dům - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Praha 1 Biskupský Dům - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Praha 1 Biskupský Dům - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Praha 1 Biskupský Dům - na pokojích je telefon